Összefoglaló 2020. szeptember 7., hétfő

U14: PAFC - DVTK 4-1 (2-1)

A Puskás Akadémia otthonába látogatott az U14 I. osztályú bajnokság 2. fordulójában a DVTK együttese, és bár a találkozón a diósgyőri fiatalok szereztek vezetést, végül a hazai csapat szerezte meg a három pontot.

U14 I. osztály, 2. forduló

Puskás Akadémia FC - Diósgyőri VTK 4-1 (2-1)

Felcsút, Pancho Aréna. Játékvezető: Domak Ádám (Varga Tamás, Szkok Norbert Tibor)
PAFC: Bozó - Dinók, Turi, Kutsera, Beke, Somogyi, Tóth O., Csimszi, Hegyi, Nagy B., Mondovics. Vezetőedző: Körtvélyesi István.
DVTK: Soós - Jecs, Ferenczi, Németh G., Jászberényi, Holló, Hajdú, Kiss B., Szabó M., Zanócz, Rem. Vezetőedző: Nagy Attila.

Csere: Kutsera helyett Varga a 41., Soós helyett Balázs a 48., Jecs helyett Derzsényi a 48., Németh G. helyett Soltész az 58., Dinók helyett Cserkuti az 58., Jászberényi helyett Kapitány az 58., Szabó M. helyett Béres a 62., Somogyi helyett Ilyés a 64., Hajdú helyett Bedő M. a 62. percben.
Sárga lap: Zanócz a 39., Turi a 76. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Rem (0-1, 11-esből) a 2., Mondovics (1-1, 11-esből) a 15., Csimszi (2-1) a 34., Tóth O. (3-1) a 47., Mondovics (4-1) a 62. percben.