DVTK U19 csapat

Stáb

1984.02.07 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1989.04.19 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1982.03.12 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző
  születési dátum
HUN útlevél
masszőr
1989.11.25 születési dátum
HUN útlevél
technikai vezető
1977.12.06 születési dátum
HUN útlevél
Utánpótlás koordinátor